Thomas van Manen
AI Specialist (CM.com)
Als AI Specialist bij CM.com, begeleid ik organisaties in het slim inzetten van AI om klantwaarde te verhogen. Tijdens mijn sessie op Web Winkel Vakdagen focus ik op het identificeren van organisatorische uitdagingen die de verbetering van consumentenervaringen belemmeren. Samen met mijn collega, Saskia, en gebruikmakend van het BAD-model, onderzoeken we welke taken geschikt zijn voor automatisering met AI. Door alleen de juiste processen te automatiseren, creëren we meer ruimte voor werkzaamheden waarbij de menselijke touch essentieel is. Dit leidt niet alleen tot efficiënter en plezieriger werk, maar verhoogt ook de waarde van de consumentenervaring.
Doe mee en ontdek hoe AI op een slimme manier kan worden ingezet om uw klanten optimaal van dienst te zijn!
Hoe AI écht waardevol wordt voor jouw business én je consumenten!
Tijdens deze rondetafel bespreken we de uitdagingen binnen jouw organisatie die de verbetering van de klantervaring belemmeren. Samen met onze AI-specialisten Saskia en Thomas onderzoeken we de AI-mogelijkheden binnen marketing en customer service voor retail en e-commerce. We gebruiken het BAD-model, een praktische methode die helpt bepalen wat je wel of niet moet automatiseren. Door processen en taken te automatiseren, houd je meer tijd voor taken waar de menselijke touch van groot belang is. Dit maakt het werk efficiënter en waardevoller, zowel voor jullie als voor je klanten!
Woensdag 10:30-11:15 • Roundtable 1
Terug naar het overzicht
Let’s solve your challenge together
Wil jij meer rendement halen uit jouw online activiteiten? Op de WWV vind jij de kennis, partners en technologieën die jij nodig hebt voor digitale groei. Bezoek WWV gratis!
Het grootste digital commerce event van de Benelux met de beste digital commerce sprekers en leveranciers.
Blogs
AI en E-commerce: hype of blijvertje?
Duurzaamheid is meer dan een mooi praatje, je moet het ook echt uitdragen
Meld je aan voor de nieuwsbrief
© Organisatie Groep Zuid
naar boven