Daan van Outeren
Lead Ecosystem Partnerships (bol.)
Daan van Outeren werkt inmiddels ruim 9 jaar bij bol. Daardoor kent hij de enorme verscheidenheid van verkooppartners die op het platform van bol actief zijn als geen ander. Hij heeft goed inzicht wat deze partners nodig hebben om te kunnen groeien. Hij is verantwoordelijk voor de samenwerking met 150 bedrijven die slimme apps en diensten aan onze partners aanbieden. Die apps en diensten kunnen door onze verkooppartners worden ingezet om gemakkelijker te verkopen en meer waarde voor de klant te leveren. Daan is door zijn eerdere rollen bij Albert Heijn, Etos en Gall&Gall, zeer ervaren met zowel het offline als het online Retail landschap van Nederland.
Hoe je slim kunt groeien door automatisering
Het zijn uitdagende tijden om e-commerce te bedrijven door de inflatie, toenemende concurrentie van Aziatische spelers en toenemende kosten. Hoe zorg jij als ecommerce speler ervoor dat je succesvol blijft en groeit? Door een groot deel van je verkoopprocessen te automatiseren. Zo kun je betere keuzes maken op het gebied van prijs, assortiment en zichtbaarheid.
Donderdag 11:15-11:45 • Lezingenzaal 8
Terug naar het overzicht
Let’s solve your challenge together
Wil jij meer rendement halen uit jouw online activiteiten? Op de WWV vind jij de kennis, partners en technologieën die jij nodig hebt voor digitale groei. Bezoek WWV gratis!
Het grootste digital commerce event van de Benelux met de beste digital commerce sprekers en leveranciers.
Blogs
AI en E-commerce: hype of blijvertje?
Duurzaamheid is meer dan een mooi praatje, je moet het ook echt uitdragen
Meld je aan voor de nieuwsbrief
© Organisatie Groep Zuid
naar boven