06 januari 2011

Wereldwijde omzet webwinkels stijgt met twintig procent

De omzet van webwinkels loopt dit jaar wereldwijd op tot 680 miljard dollar. Dat is negentien procent meer dan het afgelopen jaar. Die voorspelling doet de Amerikaanse zakenbank J.P. Morgan in zijn jaarlijkse analyse.

Vooral in Azië wordt er meer online geshopt. In Europa en Amerika komt de groei uit op zo’n dertien procent, aldus de zakenbank.

Het aantal mensen dat nog nooit een online aankoop heeft gedaan neemt de laatste jaren in rap tempo af. In 2007 had nog twintig procent van de consumenten geen enkele ervaring met webwinkelen; in 2010 is dat aantal afgenomen tot twaalf procent.

Bron : Ecommerce-journal.com

MELD U GRATIS AAN
Vind antwoord op al je e-commerce vragen door meer dan 100 lezingen en 200 toonaangevende aanbieders.
Mis het niet!

Aanmelden als bezoeker
OP DE HOOGTE BLIJVEN?
Altijd het laatste nieuws over de beurs en de e-commerce branche!



PLATINUM SPONSOR
GOLD SPONSOR
MEDIAPARTNER
Cream Juice BV Mijn Webwinkel Copernica Marketing Software
RetailTrends Frankwatching MT Sprout Webwinkel Weblog MarketingTribune Customer Talk De Nieuwe Zaak DDMA PIM Twinkle Traffic Builders zoekmachinemarketing Internetbureau Bestebroer Emerce