10 oktober 2011
De tien grootste mobiele webwinkels volgens PayPal
Tijdens de ThuisWinkel Update 2011 heeft PayPal zijn Mobile shopping top 10 bekend gemaakt. De exponentiële groei van m-commerce in Nederland bracht PayPal ertoe een overzicht op te stellen van de tien beste mobiele webwinkels van Nederland.
Mobile shopping top 10
Mobiel betalen in Nederland wordt steeds populairder. Om in kaart te brengen wie er voorop lopen op het gebied van mobiel betalen heeft PayPal de 'Mobile shopping top 10' opgesteld. De participerende mobiele shops zijn beoordeeld op drie punten: mobiele omzet, aantal mobiele transacties en algemene indruk van de mobiele propositie.
De top 10 ziet er als volgt uit:
- Groupon
- iBood
- Pathé
- Marktplaats
- Vente-exclusive.com
- Nimbuzz
- Greetz
- Fleurop
- ShopVIP
- Omoda
Eelco van Wijk, Algemeen Directeur PayPal Nederland: "PayPal ondersteunt webwinkels door als eerste volwaardige betaaloplossingen voor apps, tablets en mobiele websites aan te bieden. In Nederland zijn er nu al ruim negenhonderd webwinkels die hier gebruik van maken. Met PayPal's Mobile shopping top 10 maken we inzichtelijk wat in onze ogen de tien beste mobiele webwinkels van Nederland zijn."
MELD U GRATIS AAN
Vind antwoord op al je e-commerce vragen door meer dan 100 lezingen en 200 toonaangevende aanbieders.
Mis het niet!
OP DE HOOGTE BLIJVEN?
Altijd het laatste nieuws over de beurs en de e-commerce branche!