02 december 2010

Webwinkel Vakdagen breidt uit

Over twee maanden opent de Webwinkel Vakdagen 2011 zijn deuren en de vooruitzichten zijn veelbelovend: Vanwege het grote animo is besloten de beursvloer uit te breiden. Er zijn hierdoor nog enkele extra plaatsen beschikbaar. Wie dus nog wel deelnemen moet er snel bij zijn.

Het was al duidelijk dat de vijfde editie van de beurs in januari 2011, net als voorgaande jaren, een mooie groei zal maken maar deze toename in aanvragen van exposanten is boven verwachting. Naar verwachting presenteren zich in januari 2011 ruim 150 e-commerce leveranciers op de beurs. Omdat we alle bezoekers optimaal van informatie willen blijven voorzien is ook het programma uitgebreid: de capaciteit is vergroot naar drie lezingenzalen waar meer dan 50 lezingen en workshops worden gepresenteerd.

Laatste plaatsen beschikbaar

Wilt u ook nog deelnemen aan de Webwinkel Vakdagen 2011? Schrijf u dan direct in of neem voor meer informatie contact met ons op via mail of tel: 040-2979494


Share |
MELD U GRATIS AAN
Vind antwoord op al je e-commerce vragen door meer dan 100 lezingen en 200 toonaangevende aanbieders.
Mis het niet!

Aanmelden als bezoeker
OP DE HOOGTE BLIJVEN?
Altijd het laatste nieuws over de beurs en de e-commerce branche!



PLATINUM SPONSOR
GOLD SPONSOR
MEDIAPARTNER
Cream Juice BV Mijn Webwinkel Copernica Marketing Software
RetailTrends Frankwatching MT Sprout Webwinkel Weblog MarketingTribune Customer Talk De Nieuwe Zaak DDMA PIM Twinkle Traffic Builders zoekmachinemarketing Internetbureau Bestebroer Emerce