Contact

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het Webwinkel Vakdagen team


Deelnamemogelijkheden en sponsoring


Commercieel Manager
Fhenne Smulders
fhenne@ogz.nl

Accountmanager
Stefan Winters
stefan@ogz.nl

Accountmanager
Ylona Rooijakkers
ylona@ogz.nl



Exposantenbegeleiding


Facilitair Manager
Anne-Maartje Boeijenga
service@webwinkelvakdagen.nl



Marketing

Marketing Manager
Ralf Adang
ralf@ogz.nl

Online Marketeer
Geert van der Heijden
geert@ogz.nl

Lezingen en sprekers
Lindy Jansen
lindy@ogz.nl


De Webwinkel Vakdagen worden georganiseerd door:


Organisatie Groep Zuid B.V. (OGZ)
Nuenenseweg 167
5667 KP Geldrop
Telefoon: 040 – 280 84 09
Fax: 040 – 297 94 95
E-mail: info@webwinkelvakdagen.nl
Website: http://www.ogz.nl


PLATINUM SPONSOR
GOLD SPONSOR
MEDIAPARTNER
SEOshop
Icecat Zeo Juice BV Pay.nl PostNL Copernica Marketing Software Novulo Mijnwebwinkel
SocialMedia.nl PIM Bijgespijkerd Internetbureau Bestebroer RetailTrends Traffic Builders zoekmachinemarketing Online Retailer NVC Nederlands Verpakkingscentrum Performance.nl DDMA Webwinkel Weblog Textilia Customer Talk Logistiek Totaal MarketingTribune Frankwatching Twinkle Marketingfacts Emerce De Zaak IAB Nederland De Nieuwe Zaak