Contact

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het Webwinkel Vakdagen team.

Deelnamemogelijkheden en sponsoring

Commercieel Manager
Fhenne Smulders
fhenne@ogz.nl

Accountmanagers
Stefan Winters
stefan@ogz.nl

Ylona Rooijakkers
ylona@ogz.nl

Exposantenbegeleiding

Facilitair Manager
Anne-Maartje Boeijenga
service@webwinkelvakdagen.nl

Marketing

Marketing Manager E-Commerce
Richelle Schreurs
richelle@ogz.nl

Sprekersprogramma
Chantal Maessen
chantal@ogz.nl

Online Marketeer
Geert van der Heijden
geert@ogz.nl



De Webwinkel Vakdagen worden georganiseerd door:


Organisatie Groep Zuid B.V. (OGZ)
Nuenenseweg 167
5667 KP Geldrop
Telefoon: 040 – 280 84 09
Fax: 040 – 297 94 95
E-mail: info@webwinkelvakdagen.nl
Website: http://www.ogz.nl

Platinum Sponsor:
Gold Sponsor:
Media partner: