Contact

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het Webwinkel Vakdagen team


Deelnamemogelijkheden en sponsoring


Commercieel Manager
Fhenne Smulders
fhenne@ogz.nl

Accountmanager
Stefan Winters
stefan@ogz.nl

Accountmanager
Ylona Rooijakkers
ylona@ogz.nl



Exposantenbegeleiding


Facilitair Manager
Anne-Maartje Boeijenga
service@webwinkelvakdagen.nl



Marketing

Marketing Manager
Ralf Adang
ralf@ogz.nl

Online Marketeer
Geert van der Heijden
geert@ogz.nl

Lezingen en sprekers
Lindy Jansen
lindy@ogz.nl


De Webwinkel Vakdagen worden georganiseerd door:


Organisatie Groep Zuid B.V. (OGZ)
Nuenenseweg 167
5667 KP Geldrop
Telefoon: 040 – 280 84 09
Fax: 040 – 297 94 95
E-mail: info@webwinkelvakdagen.nl
Website: http://www.ogz.nl


PLATINUM SPONSOR
GOLD SPONSOR
MEDIAPARTNER
SEOshop
Icecat Zeo CCV Copernica Marketing Software PostNL MultiSafepay Networking4all Sign2Pay
RetailTrends De Zaak Traffic Builders zoekmachinemarketing DDMA Customer Talk De Nieuwe Zaak Twinkle Frankwatching Emerce NVC Nederlands Verpakkingscentrum Online Retailer Textilia Internetbureau Bestebroer MarketingTribune IAB Nederland Bijgespijkerd Webwinkel Weblog